Referencie

Sme INPEKS a pôsobíme na slovenskom trhu ako realizačná spoločnosť s aktívnou dodávateľskou podporou najmodernejších výrobcov komponentov pre solárne systémy.

Prečítajte si, čo o nás vravia zákazníci

Spoločnosť Inpeks, s.r.o., nám realizovala viaceré stavebné práce ako obnovu fasády, sanáciu soklovej časti, zhotovenie hydroizolácie podlahy terasy a následne kladenie terasovej dlažby na terče, osadenie obrubníkov a palisád, zhotovenie zámkovej dlažby. Oceňujem seriózny prístup, komunikáciu, dôveru a to najdôležitejšie kvalitu práce všetkých prevedených prác. Výhodou je, že si prácu vedia skoordinovať, ako časovo, tak aj dodávkou materiálu i jednotlivých odborníkov na konkrétne činnosti. Na základe vyššie uvedeného môžem potvrdiť, že ide o spoľahlivú firmu so zodpovedným prístupom majiteľa.
S firmou INPEKS, s.r.o. mám veľmi dobré skúsenosti za posledné roky. Od prvého telenátu až po konečné zrealizovanie prác. Presný a profesionálny prístup, môžem len odporučiť.
Oceňujem profesionálny prístup, precíznu prácu a jednanie na úrovni. Odporúčam a určite sa obrátim na spoločnosť Inpeks aj v budúcnosti. Pohanková Zahatlanová (Complete reklama, s.r.o.)
S rekonštrukciou balkóna sme boli nadmieru spokojní. So spoločnosťou bola skvelá komunikácia, rýchle dodanie a kvalitná práca.
Ku zákazke bol profesionálny prístup, profesionálnou realizáciou bol odstránený problém zatekania terasy. Práce boli vykonané vo výbornej kvalite a problém bol odstránený za prijatelnú cenu. Ďakujem.
Rýchle jednanie, profi prístup a za mňa spokojnosť. Ďakujem, odporúčam.
Po zdĺhavom hľadaní a oslovovaní firiem, ktoré sa zaoberajú rekonštrukciami rodinných domov, ktoré boli neúspešné nakoľko sa jednalo o opravu v malom rozsahu, som oslovila na základe referencií na internete firmu Inpeks. Táto firma nemala žiadne problémy s mojou požiadavkou na rozsah opravy, na základe obhliadky bez ďalších prieťahov mi bola predložená cenová ponuka a po jej odsúhlasení boli vykonané samotné práce. S vykonanou prácou som spokojná, ako som bola spokojná aj a prístupom majiteľa firmy a aj jeho zamestnancov. Ak budem v budúcnosti potrebovať vykonať stavebné práce, určite sa opätovne obrátim na spoločnosť Inpeks.
Firmu INPEKS, s.r.o. hodnotím veľmi pozitívne, realizovala mi malú fotovoltickú elektráreň na kľúč. S ich prístupom, prácou, ako i komunikáciou s jej pracovníkmi som spokojný, zvlášť oceňujem serióznosť a prácu p. Balejovej, profesionalitu a prácu jej odborných pracovníkov (p. Adrejko s kolegom, p. Surovčík). Uvedenú firmu môžem len odporučiť.

Pracovali sme aj pre týchto klientov

Vieme ako na to

Máme dlhoročné skúsenosti s čistením fasád a striech a ročne očistíme tisícky metrov štvorcových fasád

Sme profíci

Dodržiavame termíny a cenu. Reagujeme rýchlo, flexibilne a pracujeme kvalitne. Na čom sa dohodneme, to jednoducho platí.

Zaostrené na detaily

Sme detailisti a záleží nám na tom, aby bola vaša spokojnosť vždy na prvom mieste.

Využívame to najlepšie

Používame výkonné technické vybavenie a moderné technológie pre dlhodobú ochranu vašej strechy.