Referencie

Sme INPEKS a pôsobíme na slovenskom trhu ako realizačná spoločnosť s aktívnou dodávateľskou podporou najmodernejších výrobcov komponentov pre solárne systémy.

Prečítajte si, čo o nás vravia zákazníci

Otakar Karásek
Otakar Karásek
2023-08-08
Som veľmi rád že som si vybral Vašu firmu. Moja spokojnosť vyplýva z operatívneho riešenia našej FVE. Na všetkom čo sme sa dohodli ste splnili a vychádzali ste nám v ústrety ako sa dalo. Ešte raz srdečná vďaka.
Pavol Kianička
Pavol Kianička
2023-06-29
Služby firmy Inpeks, p. Pekarík sme opätovne využili na zateplenie rodinného domu a prestavbu zimnej záhrady. Seriózne jednanie, ochota a kvalitné prevedenie prác - spokojnosť vo všetkých smeroch. Ďakujeme
Michal Gramata
Michal Gramata
2023-05-12
S pristupom a jednanim firmy INPEKS, s.r.o. pri montazi FVE na moj RD som bol velmi spokojny. Na com sme sa dohodli, to bolo splnene 👌 Nemam co vytknut, priebeh bol rychly a plynuly.. Dakujem
Mario Markovic
Mario Markovic
2023-05-12
Od prvého telefonátu až po odovzdanie diela bolo všetko v najlepšom poriadku. Komunikácia s vedením a aj s pracovníkmi bola na úrovni. Na pohľad pekné a kvalitné prevedenie inštalácie. Dúfam že si budeme dlho užívať bezporuchovej prevádzky. Vrelo doporučujem túto firmu.👍👍👍
PROFIROL s.r.o.
PROFIROL s.r.o.
2023-03-28
Spoločnosť Inpeks sme vybrali ako dodávateľa na dokončenie interiériu našej novej predajne v Bratislave. Zvládli zabezpečiť a zosúladiť viacero profesií, popasovali sa s náročným projektom a odviedli výbornú robotu. Omietky, sadrokartóny, maľovky, vodoinštalácia, podlahy,… všetko maximálna spokojnosť.
dusan kosut
dusan kosut
2023-01-11
Výborná komunikácia, kvalitne odvedená práca, rýchle dodanie. Môžem len odporučiť.
Peter Huzevka
Peter Huzevka
2023-01-04
Rýchle jednanie, prístup a za mňa spokojnosť... Ďakujem
Mariana Pecková
Mariana Pecková
2022-12-29
Spoločnosť Inpeks, s.r.o., nám realizovala viaceré stavebné práce ako obnovu fasády, sanáciu soklovej časti, zhotovenie hydroizolácie podlahy terasy a následne kladenie terasovej dlažby na terče, osadenie obrubníkov a palisád, zhotovenie zámkovej dlažby. Oceňujem seriózny prístup, komunikáciu, dôveru a to najdôležitejšie kvalitu práce všetkých prevedených prác. Výhodou je, že si prácu vedia skoordinovať, ako časovo, tak aj dodávkou materiálu i jednotlivých odborníkov na konkrétne činnosti. Na základe vyššie uvedeného môžem potvrdiť, že ide o spoľahlivú firmu so zodpovedným prístupom majiteľa.
Tibor Šimún
Tibor Šimún
2022-11-22
S firmou INPEKS, s.r.o. mám veľmi dobré skúsenosti za posledné roky. Od prvého telenátu až po konečné zrealizovanie prác. Presný a profesionálny prístup, môžem len odporučiť.

Pracovali sme aj pre týchto klientov

Vieme ako na to

Máme dlhoročné skúsenosti s čistením fasád a striech a ročne očistíme tisícky metrov štvorcových fasád

Sme profíci

Dodržiavame termíny a cenu. Reagujeme rýchlo, flexibilne a pracujeme kvalitne. Na čom sa dohodneme, to jednoducho platí.

Zaostrené na detaily

Sme detailisti a záleží nám na tom, aby bola vaša spokojnosť vždy na prvom mieste.

Využívame to najlepšie

Používame výkonné technické vybavenie a moderné technológie pre dlhodobú ochranu vašej strechy.

Poradíme vám