Strojové omietky a anhydritové potery

Potrebujete kvalitné striekané omietky do interiéru?

Hľadáte firmu, ktorá vám zabezpečí liate anhydritové potery do vašej novostavby?

Pomôžeme vám!

Profesionálna realizácia strojových omietok

Omietneme váš interiér kvalitnými strojovými omietkami rýchlo a precízne. Realizujeme veľkoplošné strojové omietanie interiéru vápenocementovými strojovými omietkami. Tie sú  sú vhodné do všetkých typov interiérov, novostavieb, domov a bytov, do kuchyní aj kúpeľní.

Strojové omietky realizujeme podľa vášho želania – v jednej alebo dvoch vrstvách, prípadne omietky aj presieťkujeme. Omietame vrátane inštalácií rohových líšt a ochranných fólií na okná alebo dvere. Problematické miesta nahodíme aj ručne.

Pri realizácii dbáme na detaily a vždy opravíme prípadné nerovnosti alebo pukliny. Upratovanie na záver realizácie je samozrejmosť. Výsledkom sú dokonalo omietnuté steny, na ktoré bude radosť pozerať.

Radi vám interiér po omietnutí a vyschnutí aj profesionálne vymaľujeme. Nemusíte sa tak o nič starať – všetky interiérové a maliarské práce máte od jedného dodávateľa a za výhodnejšiu cenu.

Stiekané strojové omietky | inpeks.sk

Kvalitné liate anhydritové potery bez starostí

Ak plánujete v dome podlahové kúrenie (elektrické aj teplovodné), liaty anhydritový poter je ideálna vrchná vrstva podlahy. Jeho hlavnými výhodami sú rýchla aplikácia, výborná pevnosť a nadštandardné tepelnovodivé a samonivelačné vlastnosti. Liate anhydritové potery sú stabilné, bez nežiaducich pnutí a potreby dodatočného vystužovania.

Zrealizujeme profesionálne liatie anhydritových poterov vo vašej novostavbe, dome, administratívnej budove alebo firemnej hale.

Podlahy vylejeme rýchlo a profesionálne, s dôrazom na detaily. Radi vám obratom pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

Anyhdritové podlahy | inpeks.sk

Strojové omietky a anhydritové potery od profíkov

Fotogaléria našej práce

Poradíme vám